Kitap-Evi Okur Mekanıdır

Kitap ve Dergi satış sitesi

Hakkımızda

Kitap-Evi ülke genelinde her türlü kitap, dergi, cd, filim vs. gibi ticari niteliklere haiz ürünleri internet üzerinden aktif satış yapmak üzere kurulmuş bir ticari işletmedir. 

Kitap-Evi aynı zamanda yayıncılık işini kendine meslek edinmiştir. Her türlü kültürel ve mesleki eserleri yayınevi çatısı altından yayınlanmaya değer gördüklerini Kitap-Evi Yayıncılık çatısı altından basar ve dağıtır. Gizem Yayıncılık işletmemizin ayrıca yayıncılık alanında faaliyet gösteren bir başka markasıdır. 

ŞiirVakti Dergisi ve ŞiirVakti Yayıncılıkta işbirliğinde içerisinde olduğumuz kuruluşlardır. ŞiirVakti yayınlarının bütün kitapları tarafımızdan okura ulaştırılacaktır. Hedefleri  ve ilgi alanları farklı olan bu işletmeler profesyonel işletmecilik ilkeleri ile kurumsal kimlik oluşumuna gitmeyi hefeleyen anlayışla hareket edeceklerini belirtmek isteriz. Fakat işbirlikleri yayıncılık ve iş ortaklığı noktasına süreklilik arz edecektir. ŞiirVakti yayınlarının bütün kitaplarının tarafımızdan okura eriştirilecek olması bizi elbette güçlü hale getirecektir. 

Her yıl bir önceki yılın ilmi ve kültürel alandaki görüntüsünü kendi ilkeleri doğrultusundan değerlendiren armağanlar vermeyi prensip olarak önemsiyoruz. Bu armağanların kültür, sanat, düşünce, edebiyat ve ilim alanındaki yapılacak çalışmalara olumlu katkılar sunmasını ümit ediyoruz. Bir önceki yılın toplu faaliyetleri sonraki yılın Şubat ayının ortalarında açıklamayı ve Mayıs ayı içerisinde de armağanların takdimini planlı olarak aksatmadan yürütme çabası içerisinde olacağız. Dağıtılan ödüllerle ilgili alan ve ölçü değerlendirme çalışmalarımız devam etmekte olup, ödül yönetmeliğimiz kısa zamanda kamuoyuna sitemiz aracılığıyla açıklanacaktır. Kitap-evi.com etkinlikleri sitemizden okura sürekli duyurulacaktır.

Kitap değerlendirme yazılarınızı sitemize üye olarak kendinize ait bir yazar sayfası açabilir ve burada köşe yazarı bölümünde yazılarınızı yayınlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız sitemize üye olmaktır.  

Kitap-Evi içerisinde satışını arzu ettiğiniz kitaplarınızın bir resmini ve kısa tanıtım metnini bilgi@kitap-evi.com  e-posta adresime postalamanız gönderi ve satış fiyatlarını da belirmeniz halinde sitemiz yönetimi tarafından aktif olarak satışa arz edilecektir. 

Basılmasını yayınevlerimiz çatısı altında uygun gördüğünüz dosyalarınızı word belgesi olarak yine bilgi@kitap-evi.com e-posta adresime göndermeniz halinde ilgilisi tarafından temasa geçileceğinin bilinmesi gerekir. 

Kitap-evi.com her şeyden önce tüketicinin arzu ettiği eserleri en hızlı biçimde en uygun fiyata teslim etmeyi kendine prensip edinmiştir. Türkiyenin neresinde olursanız olun en geç 5 iş günü içerisinde siparişleriniz elinizde olacaktır. 

Sitemizden bol kazançlı iyi alışverişler dileriz.Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33755.3589
Euro6.05236.0765
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 15° 5°
Saat
Takvim