Kitap-Evi Okur Mekanıdır

Kitap ve Dergi satış sitesi

İlk Kitap Heyecanı


   Yazarların ilk kitap heyecanlarını bu sayfada sizlerle paylaşmak istiyoruz.

   Yazarlarımız kendilerini yalnızca ilk kitapla sınırlı tutmayarak, bütün kitaplarından duydukları heyecan ve hatıralarını kaleme alabilirler.

   Bu anlatımın hedeflediği şey; genç yazar adaylarında, aynı heyecanı uyandırmak ve onları yazmaya sevk ederken, yazarımızla ortak duygusal bağ kurmasını sağlamaktır.

   Sizin kaleme aldığınız bu heyecan verici yazıyla ilk kez yazmaya başlayacakların asla unutamayacakları bütünlüğü oluşturmak istiyoruz. Yani Yazarımız aynı zamanda kendinden sonra gelecek kuşak yazarlarla hareket bazlı  duygusal bir bağ kursun istiyoruz. 

   Yazarlarımızın ilgi göstermeleri ve iz bırakacak bir ortak çalımaya imza atmalarıı halinde de kitap olarak neşretmeyi düşünebiliriz. Burada yer alacak yazarlarımızın bunu dikkate alarak, deneme tarzı, içtenlik dolu, kalıcı bir çalışmaya imza atmalarını ümit ederiz.

   Prohjelerimize destek olacak yazarlarımız aynı zamanda edebiyatımız için ciddi bir kaynak yazıya da imza atmış olacaklar.

   Bu proje için herhengi bir kıstas koymuyoruz. Tek ölçü ilk kitabın çıkmış olması ve yazarda bıraktığı etki ve heyecanın kaleme alınmasıdır. 

   Yürüteceğimiz bu projeye destek olacak siz değerli yazarlarımıza şimdiden teşekkürü bir borç biliriz. 


   Saygılarımızla,


 

   Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33755.3589
Euro6.05236.0765
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 15° 5°
Saat
Takvim