Kitap-Evi Okur Mekanıdır

Kitap ve Dergi satış sitesi

Okurla Söyleşi

Okuru Bekliyoruz... Yazar Olarak 

 

Bu bölümde okurların beğendikleri kitaplarla ilgili söyleşi ve yazılarına yer vereceğiz. Kitaplar hakkında yazılmış yazıların gönderilmesiyle birlikte okurun yazısından yola çıkılarak ilgili kitap hakkında o okurla  yapacağımız söyleşiyi de sitemizde yayınlayacağız. 

Bu bölüm aynı zamanda okurun yazarlığa adım atması için önemli bir fırsat olabilir. okuduğunuz ve etkilendiğiniz kitaplarla ilgili düşüncelerinizi bize yazarak önemli bir kitap yazarı olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Burada yayınlayacağınız yazılarla kitap tanıtım dergilerinin aradığı imzalardan biri olabilirsiniz. Bu bir iyi okur için hiç de hayal değildir. Hatta bu işle 2013 yılı sonunda sitemizin vereceği ödülün sahibi bile olabilirsiniz. Kısalığı ve uzunluğu önemli olmayan ama kendinize has düşünelerinizi içten geldiği gibi samimi ve edebi bir uslupla yazıya dökerek 200 TL. ödülün sahibi neden siz olmayasınız?  

Okumanızın sadece okur düzeyinde kalmaması için okuduğunuz kitaplarla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmaya ne dersiniz?

ilk iş ev sevdiğiniz bir eseri tanıtarak başlamaktır. Haydi okur, yazma sırası sizde, al kalemi eline ve Kitap-evi.com için ilk yazını yaz. düşüncelerini tüm Türkiye ile ve dünyada tüm Türkçe bilenlerle paylaş. Burada yazacağınız yazılarla sitemizde köşe yazarı olabilir, dergilerin ve yayınevilerinin aradığı imzalardan biri olabilirsiniz. 

Bunun için ilk yapmaznız gereken şey sitemize üye olmak. ve okuyup beğendiğiniz kitaplarla ilgili düşüncelerinizi kaleme almak. Üye olduktan sonra siteye üye girişi yaparak kişisel sayfanızdan "yöneticeye veri gönder" bölümünden ilgili kısma resminizi de ekleyerek yazdığınız yazıyı bize gönderbilirisiniz. 

Okuru Bekliyoruz... Hem de yazar olarak.Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33755.3589
Euro6.05236.0765
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 15° 5°
Saat
Takvim